czwartek, 9 października 2014

Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2014 ! Gala Finałowa...
Hej Wszystkim!
Na nowo zaczynam zabawę z blogiem, tym razem mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej i będę systematycznie dodawała posty. Dziś post o moim udziale w Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2014. Gala odbyła się 26 sierpnia tego roku w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie. Chcę poświęcić post na ten temat, ponieważ chcę podzielić się z Wami moim osiągnięciem... Tak więc jestem IV Wicemiss !! :) Jestem dumna z tego tytułu i tego, że doszłam tak daleko pomimo, że nie wszyscy we  mnie wierzyli.. Dałam radę! Mam zasadę żeby walczyć o coś do końca.
Jak zaczęła się przygoda z wzięciem udziału w konkursie?  To proste! Zwykła zabawa, chciałam spróbować czegoś nowego, sprawdzić się? Być może. Na początku to była całkowita zabawa.. Potem odbyło się tygodniowe zgrupowanie, które będę wspominać bardzo fajnie. Pomimo małych zgrzytów i dziewcząt, które za wszelką cenę chciały mnie wyeliminować z konkursu (?) Zazdrość ludzka nie zna granic.. Na prawdę.. Ja się świetnie bawiłam, niektóre dziewczyny widziały chyba we mnie niezła przeciwniczkę, a wcale nie byłam w stosunku do nich negatywnie nastawiona... Przykre to było, no ale prawdziwe. Gdy przyszedł dzień Galii już nie było to tylko zabawą, przyznam szczerze, że trochę się bałam, świadomość, że wyjdę zaraz do tych wszystkich ludzi na szpilkach przerażała mnie, bałam się tylko jedynego (ABY SIĘ NIE PRZEWRÓCIĆ!!!) na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Weszłam na scenę podniosłam głowę i powiedziałam sobie, że teraz dam z siebie wszystko, wyprostowana z uśmiechem na twarzy przeżyłam każdą choreografię!  No cóż mogłabym o tym pisać i pisać bo wszystko było świetne.... Nie żałuję decyzji wzięcia udziału w tym konkursie, na prawdę..
Do zobaczenia w następnym poście Kochani!  Lov. xxxx


MACIE JAKIEŚ PYTANIA ? PISZCIE ŚMIAŁO NA - ASK.FM                                                         fot: Robert Kobyliński


10 komentarzy:

 1. gratulacje!

  _____
  a u mnie?
  stylizacja fashion w najgorętszym kolorze sezonu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje! Mam nadzieję, że będziesz wpadać częściej! :D Zaraz lookne co tam u Ciebie na blogu się dzieje :D

   Usuń
 2. Gratuluje :) Ładne zdjęcia. Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję :) pięknie wyglądałaś :)

  OdpowiedzUsuń