sobota, 31 grudnia 2016

Koniec roku 2016! Życzenia dla moich czytelników!Cześć Wam! :)

Mamy Sylwester! Tak, to już dziś ostatni dzień roku...
Ten rok był bardzo owocny, jeśli chodzi o doskonalenie mojego bloga :) !
Bardzo dużo się wydarzyło, były konkursy w których wygrywałam itd. Najważniejszym wydarzeniem w "życiu" mojego bloga, był wygrany konkurs z testowania odżywki Jantar! Jeśli mnie śledzicie, to wiecie, że zajęłam 1 Miejsce w konkursie " Moja przemiana z Jantar ".. Dzięki wygranej, spędziłam cudowne 3 dni w Krakowie i w Hotelu&SPA Farmona... Dodatkową nagrodą był wywiad do gazety InStyle, który ukaże się już niebawem, bo w lutowym wydaniu magazynu! :) Bardzo się cieszę i nie mogę doczekać całości, jak to będzie wyglądało :D Jestem z siebie dumna, po prostu! :)
Ktoś może powiedzieć, że za bardzo się tym "jaram", ale ten kto wygrał coś takiego wie, że to nie jest za nic... To tylko dzięki ciężkiej pracy i chęci coś osiągniemy... Mam nadzieję, że w przyszłym roku, będzie jeszcze bardziej kolorowo, będzie więcej pracy, więcej postów.. Mam nowy sprzęt do robienia zdjęć, więc już od nowego roku zaczną się posty z lepszymi zdjęciami :) Mam nadzieję, że moi czytelnicy pozostaną dalej ze mną, a nowi zostaną na dłużej, bo zaciekawię ich swoimi wypocinami :)


Ja Wam życzę, aby
Wasz nowy rok był jeszcze lepszym niż ten, który właśnie mija..
Abyście zawsze byli uśmiechnięci, żebyście robili, to co kochacie i lubicie :)
Każdego dnia pamiętajcie, że to co piękne kryje się w Waszych sercach.. Bądźcie dobrzy i mili dla innych... Nienawiść niczego nie polepszy, wręcz odwrotnie. Czasami lepiej odpuścić lub stanąć z boku... 
Kochajcie się i szanujcie!
Blogerom, życzę jak najwięcej czytelników! Jeszcze więcej pomysłów na posty... Cierpliwości w tworzeniu, jak i w przyjmowaniu konstruktywnej krytyki :) Wiele odsłon i jeszcze większej przyjemności z prowadzenia bloga! 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU <3


Trzymajcie się i do następnego w Nowym Roku! 

Pozdrawiam, 
PODKOWAA.

3 komentarze:

 1. Wygrana w konkursie naprawdę musiała być czymś fantastycznym. Również szczęśliwego :)!
  ZAPRASZAM mój blog!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!! :*

  Zapraszam do mnie: http://roxyolsen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne stylizacje kochana,czekam na więcej w tym roku:)
  Wszystkiego co Najlepsze słońce!:):*:*

  OdpowiedzUsuń