wtorek, 11 grudnia 2018

TOP FASHION - mój udział w ostatnim odcinku! Kto wygrał?Cześć wszystkim!

Jak u Was przygotowania do świąt? Choinka już jest? Pierniczki zrobione? Ja niestety jeszcze nie myślę o choince, ale pewnie jeszcze chwila i będzie trzeba wybrać tą najpiękniejszą i ją przystroić!

Jak widzicie po tytule na początku Grudnia, a dokładnie 03 Grudnia wzięłam udział w ostatnim odcinku programu Top Fashion organizowanym przez Galerię Warmińską!
Szczerze mówiąc znalazłam się tam przez przypadek, ponieważ wcale nie myślałam o wzięciu udziału w tym konkursie. Z zapytania Pauli (klik), która brała udział w odcinku 9, czy nie chciałabym wziąć udziału w tej rywalizacji, stwierdziłam że CZEMU NIE? Lubię takie konkursy, często robię coś na spontanie, udziały w konkursach biorę dla zabawy i doświadczania czegoś nowego, dla samych wspomnień, bo uwierzcie mi, że jest co wspominać!Na początku wspomnę, że Poniedziałek okazał się od początku dnia pechowy! Rano wszystko na szybko, biegiem na autobus (konkurs odbywał się w Olsztynie), dodatkowo okazało się że autobus ma... opóźnienie! Stwierdziłam, że już na pewno nie zdążę ponieważ spóźnił się ok. 30 minut... Napisałam do prowadzącej program, że niestety mogę się spóźnić bo pogoda zaskoczyła i z tego powodu dotrę do Olsztyna troszkę później niż było to zaplanowane.. Całe szczęście Pani Asia uspokoiła mnie i odpisała, że spokojnie poczekają na mnie i zaczniemy chwilę później. UFFF! (PS. jakimś cudem i tak zdążyłam na wyznaczoną godzinę!)


Odcinek był ostatni, dowiedziałam się, że będzie nietypowany i całkiem inny niż poprzednie.
Po przybyciu do Galerii okazało się, że będę miała konkurenta! Zabawnie co? Pierwszy raz od istnienia programu udział brała dziewczyna i chłopak! Moim rywalem był Krystian. Widać było, że lubi modę i może być trudno, ale nie to było najważniejsze :D Fajnie się bawiliśmy przebierając w tych wszystkich ubraniach, więc to się liczy ;)

Konkurs polegał na tym, że udział biorą dwie osoby. Decyzja kto będzie startował jako pierwszy odbywała się drogą losową. Wylosowałam, że będę startowała jako druga, więc miałam chwilę aby rozejrzeć się co jest ciekawego w sklepach! Tematami stylizacji które mieliśmy przygotować była "biała koszula" oraz " świąteczny element w stylizacji" :) Oboje dostaliśmy po 1000 zł i w tej kwocie musieliśmy stworzyć dwie stylizacje.
Mega zabawa mówię Wam! Można dostać oczopląsu, bo szczerze ciężko jest wybrać coś konkretnego. W sklepach jest zdecydowanie za dużo ciuchów haha :D
Mieliśmy oboje po godzinie, aby wybrać ubrania i stworzyć stylizację które nam wytypowano.
Następnie przedstawialiśmy swoje stylizacje i jury oceniało, który look wypadł lepiej.
Zwycięzca był tylko jeden? Otóż nie! Zwycięzcami byliśmy oboje! Tak, był remis, co mnie i Krystiana ucieszyło, bo oboje wypadliśmy bardzo dobrze :)

Nasze efekty modowych potyczek możecie obejrzeć TUTAJ!

Szkoda, że był to ostatni odcinek programu, ale jeśli macie możliwość wzięcia udziału w podobnym konkursie, a lubicie modę, to jak najbardziej polecam! Świetna przygoda i super wspomnienia ;)

Miłego wieczoru!

Pozdrawiam,
PODKOWAA.

1 komentarz:

  1. Super zdjęcia :-). Zgadzam się ten program był naprawdę fajną przygodą :-)
    Buziaki!

    OdpowiedzUsuń