piątek, 18 sierpnia 2017

CLOTIFY - co to takiego?Hej wszystkim!

Pewnie zastanawiacie się, co to takiego jest Clotify. W tym poście chciałabym przekazać Wam troszkę informacji o tym. Coraz częściej słychać w internecie słowo Clotify, o tym że organizują konkursy itd. Nie jest to nic innego jak bezpłatna aplikacja na telefon, dzięki której możecie zwiększyć sprzedaż ubrań, których chcecie się pozbyć i przy okazji zarobić.
Jak już wcześniej wspomniałam - Aplikacja jest DARMOWA. Wystawianie ciuchów również jest darmowe.
Clotify - Wirtualna szafa w Twoim telefonie! Dzięki niej możesz również tworzyć kolaże z ubraniami, dodawać ciuchy do swojej szafy! Inspirować się stylizacjami innych osób, lub sama dzielić się modą i udostępniać własne outfity!
Sama wykorzystuję bardzo często aplikację, do dzielenia się z użytkownikami moim lookami :) Ty też spróbuj!
Wiele osób dodaje na prawdę bardzo fajne ubrania na sprzedaż, nie są one drogie! Można wystawiać na sprzedaż ubrania używane jak i nowe!

CLOTIFY - Second Hand, o którym robi się głośno! Co zrobić aby stworzyć wirtualną szafę? 

1. Pobrać aplikację z App Store lub Google Play.
2. Zalogować się przez konto na Facebook'u lub za pomoc adresu e-mail.
3. Zrobić zdjęcie swoich ubrań i dodać je do swojej wirtualnej garderoby.
4. Następnie przeglądać zawartość swojej wirtualnej szafy, czerpać inspirację od znanych marek oraz tworzyć piękne stylizacje bez względu czy jesteś w domu czy w drodze z pracy!
Tworzenie kolaży! 
Nudzi Ci się i nie masz co ze sobą zrobić? Zastanawiasz się jednak co ubierzesz na najbliższą randkę lub spotkanie? Możesz zaoszczędzić czas przed wyjściem i już teraz wybrać co będzie idealne na tę okazję - tworząc kolaż! :) Ja bardzo lubię tworzyć modowe kolaże!Plusy aplikacji:
- oszczędność czasu
- możliwość zwiększenia sprzedaży
- tworzenie kolaży
- inspirowanie stylizacjami
- prowadzenie wirtualnej szafy w telefonieUwaga Clotify właśnie zorganizował nowy konkurs! Do wygrania torebka Michaela Korsa o wartośc 600zł! WEŹ UDZIAŁ JUŻ TERAZ! Więcej informacji na Fanpage Clotify ( KLIK )A CZY TY POBRAŁAŚ/EŚ JUŻ APLIKACJĘ CLOTIFY? JEŚLI NIE, TO KONIECZNIE MUSISZ TO ZROBIĆ!

4 komentarze: